Виж само едно мнение
  #172  
Стар 28th March 2013, 05:05
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от warde Виж мнението
По повод поста с тампоните. Не искам да бъда тълкувана погрешно. Споделих част от историята ми ( имаше и още, но от куртоазия мълча) заради безсилието си по онова време да накарам някой от отговорните да се погрижи за мен. Аз не успях да изискам да ми се обърне вниманието, което мисля, че заслужавах. Надявах се на поне едно: "Добре ли си?" от него, но не го получих и сега виня себе си.. ..Аз не съм месо, а след операцията се чувствах така и аз трябваше да реагирам много по-бурно. Надявам историята ми да мотивира тези, които ще се оперират за в бъдеще да съберат сили и да са по-взискателни към Джамбазов. Той е забравил, че пациентите са най-важните. Това ми е целта. ИЗИСКВАЙТЕ внимание, защото си плащате, защото това е негово ЗАДЪЛЖЕНИЕ и защото по това, което чета в последно време на всички опериращи се гледа само като поредния брой и сума, а не трябва да е така. Историята е за пример, че дори и нещо такова да се случи, той сам няма да се сети да го направи. Само вие имате силата да промените това.
Напълно съм съгласен с теб, но преди този човек имаше такава агитка , че ако кажеш истината щяха да ти издерат очите - той колко съвестен и отговорен бил , и че едва ли не ние проявяваме каприз ако искаме внимание преди или след операцията. А е истина , че хората се хвърлят на операционната маса без дори той да е вникнал какво се иска от него . Преди операцията трябва много внимателно той да се опита да разбере , какво иска пациента и да бъде честен и да му каже дали може да се справи. Работата му е посредствена , това мисля че всички го разбраха , грижа за пациента минимална, да не кажа никаква. Както един друг ринопластик го оцени, алчен и човек който не се обучава и развива...

Последно редактирано от keery : 29th March 2013 на 19:58
Отговори с цитат