Виж само едно мнение
  #30  
Стар 27th September 2007, 13:45
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dara
....А и от моите познати педагогика записаха да учат тези,които не ги приеха нищо друго и с мижави 3 изкарани едвам на изпита са вече бъдещите недоволни учители,еми честито...
И не само с твоите познати е така..., така е от край време....Даже и майка ми казва същото за нейните бивши съученици, които са записали да следват педагогика.....преди 30 години.. ..много тъжно..

По повод частните училища/университети.. , когато аз кандидатства в гимназията (преди много, много години ....), в частните такива се записваха само хора, които не успяваха да влязат в нормално държавно училище и мама и тате можеха да си позволят да платят повечко....С университета беше същото....Не чувах и добри отзиви за въпросните заведения...
Разбира се, възможно е нещата да са се променили и да се доближаваме повече до западния модел на частното образование..., а именно, че там се предлага дори по-качествено образование...

П.С. Не мисля, че Германия е съвсем комунистическа държава (особено в последно време ), а там доскоро и таксите в университетите бяха символични (сега вече не е така, но пак са поносими май...)
Отговори с цитат