Виж само едно мнение
  #3078  
Стар 5th December 2017, 01:29
kuzina kuzina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2017
Мнения: 6
По подразбиране

Понеже напоследък почти никой не споделя дали е доволен от избора си на доктор и как се възстановява, аз реших че трябва да направя моя принос за този форум. Благодарение на форума и мненията, публикувани тук и аз направих своя избор. Доверих се на доктор Якуп Авшар и въобще не съжалявам. Минаха 14 дни от оперцията и се чувствам много щастлива и доволна от резултата. Докторът е невроятен специалист и човек. Операцията мина в болница Ачибадем Маслак - много луксозна болница с модерно оборудование, комфортни стаи и безотказен персонал. Имах персонална асистентка с английски език, която ме посрещна и регистрира в болницата и ми помагаше до края на престоя ми в Турция. Назначиха ми и персонална медицинска сестра Зейнеб, която стоеше неотлъчно до мен по време на престоя ми в болницата. Знаеше съвсем малко английски, но успяхме да се разберем доста добре. Оказа се прекрасен човек. Преди операцията ми дадоха някакво хапче -успокоително и след това нищо не помня, събудих се вече след операцията. От упойката излязох много добре, въобще не ми беше лошо, все едно малко бях поспала само. Най-интересното, че не носът, а гърбът ме болеше след оперцията. Вероятно от дългото лежане по гръб. На следващия ден ме изписаха от болницата, дадоха ми лекарствата и инструкциите как да се грижа за носа до свалянето на лонгетата и шофьорът ме закара с буса в хотела, в който бях отседнала. До третия ден посинях и се подух като аватар, не можех да дишам въобше и щях да полудея в хотела и се чудех как ще издържа цяла седмица така.. Но след третия ден отокът започна да спада и синините изчезнаха, тук там бях малко жълта. Аз имам много деликатна кожа и по принцип посинявам много лесно и знаех, че и с най-модерният метод ще посинея. Представям си как щях да изглеждам, ако това не беше микро ринопластика. На 4 ден започнах да излизам и навън, срам не срам с този нос, но иначе не се издържаше само в стаята. На 6 ден доктор Авшар ми свали лонгетата и видимо беше доволен от резултата, няма как и аз да не съм доволна. Страхотен човек е и много обича работата си. Определено е талант и иноватор. Вече със сигурност знам, че не съм сгрешила с избора си. Останалото вече зависи от мен - от организма ми. Всеки се възстановява различно, все пак това са живи тъкани. Дано и занапред всичко да е наред. А има и доста забрани 1-2 месеца след операцията - спазването на тези ограничения е много важно. Сестрата в болницата много ми говори за това и доктора също. Позитивна нагласа също е важна според мен. Ако не бях се спряла на Авшар, щях да избера доктор Дилбер, ако нямах достатъчно средства,, но не го предпочетох само заради отвореният метод. Иначе и при него бях на консултация и ми хареса като излъчване и подход. Сигурна съм, че и той би се справил добре. Но мой доктор вече е Авшар- forever. Успех на всички, които мечтаят за красиви нослета! Ако имате въпроси, пишете. Ще се опитам да кача после и малко снимки.
Отговори с цитат