Виж само едно мнение
  #94  
Стар 20th November 2016, 20:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Добре е да минеш и през църквата да запалиш една свещ и да се помолиш Бог да те пази и всичко да мине добере !

Да не си го избрала него, защото си го гледала по нова тв да коментира вип брадър, за което със сигурност си е платил, той е доста добър в маркетинга, а цените са му европейско ниво !
Не ми казвай, че за това си го избрала !

Само не прави грешката ако ти станат добре гърдите да решиш да си правиш и други неща при него, много жени си изпатиха точно по този начин и това важи и за други хирурзи. За гърдите някъде бях чел, че си има отличителен стил и ги правил по издадени на вън, тоест по раздалечени една от друга. Което реално не знам дали може да се регулира, за това не знам дали мнението е достоверно.

Но със сигурност различните хирурзи си имат отличаваш стил и самото оформяне на джобовете сигурно е определящо. Освен, че работят и с различни импланти. Веднага ти давам обаче един съвет, за такива важни неща, винаги освен, че първо се прави детайлно проучване и пресяване като четеш в интеренет и мнения от познати и чак тогава избираш няколко хирурга и правиш няколко консултации и след това избираш при кой да се оперираш.

Някои правят и само една консултация, но преди това са прочели много мнения и са решили.
При всеки хирург ще има и недоволни и несполучливи операции, това е неизбежно, въпроса е кой има най-малко такива. И това също не е лесно да се разбере от форумите, но има нещо друго много важно, което никой не трябва да пропуска.

Това е отношението и особено в случаите, когато хирурга не се е справил. Там вече се вижда разликата между добрите хирурзи на които им пука за пациента и търговците, които ги интересува само и единствено печалбата. Освен това тези търговци още живеят в миналото и дори не се замислят, че интернет общуването промени играта и вече няма как нещо да остане скрито.

За това призовавам всички, които са се сблъскали с лошо отношение и некоректност да го споделят по форумите, защото това ще помогне на други хора, а също може да помогне и на тези лекари да се променят към по добро !
Отговори с цитат