Виж само едно мнение
  #1  
Стар 17th October 2012, 02:50
morena000 morena000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 24
По подразбиране Моля за съвет!! :(

Отдавна чета тук, но една сега се реших да пиша. Значи сложих си импланти в гърдите на 15ти ноември миналата година. Имах много малки гърди, не бях чак като момче, но бяха достатъчно малки, че да са "остри" като лисичи муцунки, чашка А. Сложих си 350цц висок профил, кръгли, подмускулно доктора не искаше да ми сложи повече подгръдната ми е 67см. Висока съм 165см, 50кг, но адски много ми малеят на тялото. Имам много тънка талия ханш 87см а отгоре фигурата ми е много грацилна (подгръдната) и аз мислех, че със имплантите ще се балансира (като пясъчен часовник примерно). Както и да е не съм доволна от резултата, а въпроса ми към вас е Невъзможно ли е да ми се сложат примерно 600 цц със втората операция? Искам да знам, защото тук има доста хора, които имат повече от 1 операция, а като гледам примерно актриси, модели и т.н. които ми се виждат дори по-слаби от мен със Огроомни гърди.. Ако неможе от 1та операция от 2ра има ли начин според вас, изобщо Възможно ли е или да не тая празни надежди.. Благодаря ви много!
Отговори с цитат