Виж само едно мнение
  #47  
Стар 7th September 2013, 12:23
mayam mayam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 4
По подразбиране

Вижте,
когато търсех мнения при кой доктор да се оперирам, това беше единствения форум в който намерих мнения за доктора. За мен беше важно доктора да е качествен и да има възможно повече доволни пациенти, независимо от вида операция. Докато се запознавах с форума останах с впечатлението че никой няма нищо против да научи нещо повече за доктора- и аз за това се включих- мислейки че правя услуга-все пак сигурно има и други като мен които търсят цялостна информация за него и колкото повеце мнения на едно място толкова по-добре. Разбира се че форума е за мамопластика и хората по принцип ще търсят това но когато потърсиш мнения за него на Goole -излиза само тази тема и по този начин дори и да не си за гърди пак стигаш до тук. Ако се включа в стара тема за абдоминопластика тя не е свързана с него-не че ще е толкова безполезно. Но ако като мен някой се е спрял и се колебае между двама доктора ще иска определено мнение за него не общо за процедурата. За това се включих в тази тема. Ако не ви харесва не го четете но има други на които им е интересно и заради тях го написах.
А Мариса и Ина да си помисли малко дали УНГ е специалист по носове или е Уши Нос Гърло- което е три специалности преди да говори за специализиращи пластични хирурзи защото няма такива които правят само гърди.
Отговори с цитат