Виж само едно мнение
  #26  
Стар 27th January 2015, 21:30
daiana_01abv.bg daiana_01abv.bg не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 3
По подразбиране

Хей ,момичета искам да ви споделя ,че имам и аз подобни проблеми честно казано аз не се харесвам взела съм да имам големи комплекси !!! Аз не се харесвам почти изцяло не знам каква е причината постоянно си търся кусурите гледам се в огледалото и не се харесвам не харесвам как ми стой прическата лицето ми е някак пухкаво формата му е овална не знам дали е от самата възраст ,защото съм в побертета и не съм се доразвила изцяло ,но не се възприемам така както някои момичета имам акне ,което много ме нерви.Всъщност вече искам да приличам на по-голяма. И постоянно търся причината в смяната на сезоните например зимата водим по еднообразен и затворен живот и изглеждаме някак си по-различно аз лично зимата не се харесвам ,а лятото живота ни е по-хубав ,по-спокоен и интересен тогава сме още по-различни.Сега мисля и аз да започна повече да се поддържам с диети и маски за лице и т.н !!! Искам вече да приличам на голяма жена ,но за всичко си има време може би това ми е самата причина.Дано да не ме помислите за луда ,но тези комплекси ме убиват...моля ако можете дайте ми някакви съвети ще ви бъда много благодарна!!! )
Отговори с цитат