Виж само едно мнение
  #15  
Стар 7th January 2010, 20:40
Аватара на swe3tynka
swe3tynka swe3tynka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 774
По подразбиране

Здравейте, момичета :*

Моли, имам чувството, че с тебе много си приличаме И аз това си мислех днес-какво всъщност като не съм тренирала 4 дена, не е чак такава болка за умиране, явно съм имала нужда от почивка. И междудругото си дадох сметка защо се получи тази временна апатия и безразличие към всичко и към ученето, и към храната и към спорта, абе към външния вид като цяло. И мисля, че я преодолях, но този път за постоянно. Не е просто период на излизане от дупката. Осъзнах си съвсем ясно грешката и вече правя всичко възможно да я променя, за да не стигна отново до такива последствия.
Днес, след училище, НЕ тренирах (фитнес, аз др не го броя ), защото бях (и още съм де) скапана от умора и за сън. Тялото ми не го искаше. Щеше да е отново издевателство. Реших, че ще е много по-разумно да пропусна, какво пък..нали утре ще си тренирам- сутринта, хубавичко, за енергиен старт на деня хихи така най-обичам И постепенно ще влезна във форма (от към тренировки).
А от към храната, за там не се притеснявам. Вече не се страхувам от нея. В момента внимателно проучвам и се наблюдавам кое как ми влияе, за да мога да си съставя режим според това, което тялото ми иска. И се чувствам супер

Jaynee, честит имен ден. Желая ти любов, щастие и хармония! :P
[/b]
__________________
Гордей с това, което си, без значение кой се опитва да те убеди в противното!
Отговори с цитат