Виж само едно мнение
  #18  
Стар 6th June 2011, 14:31
stefkanm stefkanm не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Искам да изразя голямото си разочарование и възмущение от очна клиника “Света Петка”. Синът ми – на 5 год. бе опериран в клиниката от страбизъм. Преди операцията доц. Митов ни увери, че ако изобщо се наложи втора операция, то тя ще бъде след години. Също така, преди операцията ни бе обяснено, че е възможно да се наложи да се оперират повече от два мускула, за което ще трябва да заплатим допълнително, но това щяло да се реши в хода на операцията. Ние, от своя страна казахме, че сме съгласни и подготвени. След операцията стана ясно, че не са оперирали други мускули и след като синът ми си отвори очите на другия ден /а не след няколко часа, както ме уверяваха, че ще стане/ нямаше никаква промяна от преди. Един месец по-късно положението е същото. На контролния преглед ни обясниха, че щяло да се наложи втора операция – не по-рано от 6 месеца, защото мускулите, които са били оперирани не били тези, които трябвало. Надявам се с този си пост да успея да предпазя децата и родителите им от клиниката и от доц. Митов и неговия екип. Клиниката е превърната в печатница за пари – на ден се извършват сигурно повече от 25 операции - на конвейер и каквото стане – стане. Сигурна съм, че има и други хора, които не са доволни от клиниката. Моля, ако има такива, пишете ми на е-мейл stefkanm1@yahoo.com
Отговори с цитат