Виж само едно мнение
  #7  
Стар 12th January 2007, 13:57
Dex Dex не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 68
По подразбиране

От любопитство влязох във форума бг-мама за въпросните капсули. Според мен това е поредният китайски боклук пуснат на пазара, със съмнителен състав. и само Господ знае какви поразии оказват тези капсули върху организма.
На почти всички вече ни е ясно, че вълшебни хапчета, прахчета и кафета просто - НЯМА. Всичко е въпрос на здравословен хранителен режим и спорт.

" Polincheto" моят съвет е ако не е твърде късно, просто да откажеш поръчката Не си трови организма с такива боклуци. Вземи и прочети малко по-подробно какво пишат тези жени във форума. Получават световъртеж, сухота в устата, безсъние, главоболие. А не те ли плаши това , че повечето говорят за тотална загуба на апетит? Ами колко ли още отражения дават тези капсули, който ще се прояват след години? Що за човек трябва да си, за да си причиниш такъв ужас на организма. И толкова ли ти е непосилнно да се помъчиш малко във фитнеса до вас или на стадиона
Сажалявам ако съм, прозвучала малко по - грубо. Аз не те съдя, нито ти чета "конско", просто си казвам личното мнение. А всеки сам си решава.
Отговори с цитат