Виж само едно мнение
  #232  
Стар 11th May 2013, 23:03
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Кларисина, съгласна съм с теб! Обаче аз не мога да бъда обективна в случая, за което се извинявам. Вярвам, че четящите ще си направят извода, че винаги, когато пиша за Джамбазов, ще пиша под влиянието на афект и ще бъда субективна.
Никога не съм твърдяла, че Дж е пълен некадърник, защото знам, че в областта на неестетичната хирургия е мн добър специалист. В естетичната не е. Съжелавам, не си добър естетичен, ако % неуспешни е по-голям от % успешни.
Аз съм голямо магаре! Не ме провокирайте да почвам статистика , защото няма да е в полза на Дж! И ще ми отнеме прекаелно много време и енергия, а наистина на никой намя да повлиая, защото 90% от влезлите в тази тема, вече са взели решението си. Аз се боря за останалите 10%.

Кибича в този форум, защото прекалено лично съм го приела! До голяма степен живота ми се върти около носа ми.. Представяте ли си?? Да се запънеш за нещо, което не ти се получава, и получаването му да зависи от друг човек, различен от теб..

Кой поства снимки наистина си е лично решение! Аз съм много смотана, че го правя. Въобще не се гордея с това. Просто пак повтарям - лично ми е! Ако мога на един единствен човек да спестя това, през което минах, то тогава целия кошмар е имал някакъв смисъл. И си търся смисъла тук, в тази тема! Няма да мога да преживея мисълта, че съм преминала през всичко това без причина..

Не очаквам никой да ме разбере, защото малко са тези, които са били на моето място.

П.С. Ако имаше специална тема за Сердев - да видите там как щах да вилнея! Или за Ефремов! Джамбазов да не го приема лично - просто той е по-известен.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат