Виж само едно мнение
  #5  
Стар 1st November 2007, 17:40
scorpion_f scorpion_f не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 175
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adyonas
Аз питам защото и аз съм в 12 клас. А и да те посъветвам, ако смяташ да кандидатстваш с математика недей да държиш матура по нея, защото ако изкараш кофти оценка може да ти попречи. Така ми каах на мен... Аз се чудя какво да избера като 2 предемет, понеже уча само специални, а общообразователните съм ги учила до 10 клас. Направо не знма как да е оправя без уроци.
Еми как да не избера математика???Няма кво друго--то или мат или англ,ама предпочитам мат.Пък на всичко отгоре те задачите не са трудни.Ако си решавала тестовете на УНСС--общия модул,нещата за матурите са абсолютно същите.А наистина няма какво др да избера,аз си мислех за географията,ама матурата е върху геаграфия на света,а не върху география на Б-я,така че тва ще е мойта--БЕЛ и МАТ.,кво да се прави.Знам че мпже ми развали оценката,но ако е това,което е дадено в сайта на МОН нещата по мат за сега са розови за мен,проблема ми е БЕЛ-а
Ето ви инк към примерните матури в/у всички предмети от сайта на МОН http://mon.bg/opencms/opencms/documents/dzi
__________________
No one can be... so so like me....
Отговори с цитат