Виж само едно мнение
  #84  
Стар 5th September 2007, 21:14
Dqvolicata Dqvolicata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 12
По подразбиране

Здравейте! Аз страдам от подут стомах вече доста време. Това ме подтиска и ме кара да се чувствам дискомфортно. На работното си място се срещам с доста лекари и се опитвах да им обясня какво ми е. Първоначално си мислех, че е заради запек. Всички лекари ми казваха че ми няма нищо или пък че винаги ще бъде така. Ходих дори на специалист, който ми каза, че всичко било от храната. Но според мен не беше,така както се оказа и в действителност. Пих 1 месец таблетки на д-р Тошков "Лаксит Комплекс". Те ми помогнаха със запека. Но корема ми отново се подуваше дори само да пия вода или да хапна нещо. От доста време съм изключила повечето вредните храни и напитки. Не можех да си обясня какво ми е. Продължих да настоявам пред лекарите че не ми е добре. Започнаха и остри болки вечер придружени с газове. И най-накрая днес ме взеха не сериозно. Ходих на преглед. Гледаха ме с ехограф. Там нямаше проблем. По-лошата част беше когато ми напъхаха една тръба през гърлото. Това беше ужасно, но го изтърпях. Оказа се, че бях права и наистина има сериозен проблем. Откриха ми Обострен гастрит с малки язвички по червата. Лекаря каза, че ако те кървят направо ме вземал в болница, но слава богу се разминах с това. Изписаха ми лекарства и витамини. Трябва и да се ограничавам и с храните. Само се моля след лечението да нямам проблем с подуването,защото е ужасно.
Отговори с цитат