Виж само едно мнение
  #32  
Стар 10th June 2011, 22:13
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Абе за кво примиряване се говори тука бе....... тая дума нема нищо общо с това,което казва авторката!
Една изневяра -извинение- ОК миличко -ново начало.
Втора изневяра-извинение-ОК миличко-ново начало.
Това до кога? Има една поговорка: Нещо случи ли се веднъж, то може и да не се случи вече,но случи ли се два пъти, ще има трети,четвърти ,пети .....със сигурност!!!!!!
Мъжът ти ще охка в кревата на друга...ще бленува за тая другата, дори като чука теб ,пак ще го прави насила , и ще си представя друга ??????????Примиряване?????
Яяяяя му тегли едни майни,делете всичко 50 на 50 и всеки в различна посока!!!!!!
Нито си гърбава ,нито саката ,можеш да имаш поне малко повече уважение от някой мъж! Веднъж ти е изневерил,простила си му,не си е взел поука,сега втори път ще му простиш и мислиш ли,че ще си вземе поука????Аз не.
Няма смисъл от неща напук в тоя случай според мен! Просто щом няма тръпка,има изневери и прочие...... всиииичкоооо наистина губи смисъл. На мнение съм ,че никога отношенията между мъж и жена не трябва да зависят от децата, заради тях да се търпи всичко....напротив,в подобни случаи те най-много страдат.
Преосмисли нещата си и реши сама.
Това е обаче моето лично мнение.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат