Виж само едно мнение
  #2  
Стар 9th November 2006, 09:53
anelly anelly не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: СОФИЯ
Мнения: 34
По подразбиране

Аз съм маниак на тема гримиране още от ученическите си години и съм се учила сама върху себе си. Смело мога да твърдя, че се гримирам супер, казвам го така защото това е мнението на хората около мен, не само на мъжете, но особено на жените. Това е моето хоби. Та за фон дьо тена-аз ползвам от доста време на Loreal-Cashmere и съм страшно доволна. Нанасям го с ръце, защото така е най-добре според мен, става равномерно нанесен, все едно си слагаш крем за лице, стремиш се да има навсякъде и без да прекаляваш. Размазва се добре върху цялото лице и се изчаква малко да засъхне върху кожата, след това се нанася пудрата и крем за прикриване на тъмните кръгове около очите или други белези, които не сме успели да покрием с фон дьо тена. Нататък се продължава както вие прецените, но това е основата с която започва всеки грим, поне според моя скромен опит. А за гримьора от рекламата-все пак това са професионалисти, а пък и те не ползват само фон дьо тен, както показват там за да прикрият дефектите по лицето. Това са рекламни трикове и не трябва да им се вярва сляпо.
Отговори с цитат