Тема: Ботокс
Виж само едно мнение
  #57  
Стар 17th March 2009, 15:18
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina79d
Цитирай:
Първоначално написано от grace
Здравейте момичета,
аз съм се записала за ботокс при д-р Тонев и чакаме още две желаещи.
Ако има такива от София, нека се обадят и да стане по-бързо, че хич не ми се чакат 2-3 месеца
Ина, обади ми се с един ред (може и на лични) като решиш да ходиш за ботокса; имам приятелка дето ме разпитва за групичка и иска да си слага...
Цитирай:
Първоначално написано от Aset
А иглата доста ли се забива, т.е. по дължина и при изваждането се пуска по мъничко разтвор през зоните, в които минава или се боде на "плитко", в няколко зони. Мислите ли, че е възможно в зоната около очите /все пак е с много тънка кожа/ да се засегне нещо с иглата, за стане оток или белег, нещо такова?
Иглата се забожда отсечено, рязко, но не дълбоко, а "плитко" по протежение на бръчките (ако са начелото) на няколко пъти. Естествено се усеща боцването, но не боли, тъй като кожата се захваща с пръсти на мястото, където трябва да бъде забодена иглата и това "притъпява" усещането за болка... Отоци няма - има червени малки плюски като ухапвания от комар в продължение на около час. Чувала съм, че понякога може да се засегне клепач и той да остане леко "свлечен", но това е при случаи, когато се боде в близост до веждата; принципно това се прави само при належаща нужда, иначе се процедира с бодване в зоната над повдигането на веждите - около един пръст над тях (карат те да направиш леко учудена физиономия, за да се предотврати бодване на място, което ще наруши мимиката).
Отговори с цитат