Виж само едно мнение
  #7  
Стар 18th April 2011, 13:27
Аватара на root
root root не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 671
По подразбиране

Не губете време, а отидете при специалист. Може да е от тези, които ви посочих. Като звъннете на информацията в Пирогов ще ви кажат кога им е приемното време. Мисля че проф. Ст.Габровски приемаше сутрин от 8ч.до 8ч.30 (или 9ч.). Не съм пращал скоро хора при него и за това нямам спомен. При сина му Н. Габровски - нямам информация за приемното му време.

Упражнения мога да ви дам - най-удобно за мен ще бъде други ден (сряда) да ви ги дам за да имам време да ги групирам и обясня. Велоергометърът го избягвайте заради позицията на гръбнака и най-вече ако е сериозен проблема с диска и 2-та прешлена L5 и S1. Плуването е добър вариант. Ако има кой да ви учи (има си и треньори по басейните) как да плувате правилно ще заздравите цялата си мускулатура, която държи гръбначния стълб. Подходящи са кроу, гръб, бруст. За проблеми с кръста може да плувате и по гръб, като загребвате с 2-те ръце едновременно; веднага след загребването правите изтласкване с 2-та крака като при бруст. Ще ви дам по статични упражнения за вкъщи, докато не ми върнете мнение на специалист. След това може да добавя други.

Успех и приятен ден.
Отговори с цитат