Тема: Сириус-Д?
Виж само едно мнение
  #12  
Стар 13th August 2013, 13:06
lucky16 lucky16 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 22
По подразбиране

Много време не бях влизала във форума. Сега пак влязох да търся информация по въпроси които ме интересуват и видях новите отговори тук.
Оо, колко време мина от тогава. За Сириус Д мога да ви кажа само най добри неща.
Мартина Иванова, която отговаря на всички въпроси в сайта, който е официален дистрибутор www.svoizbor.com ми беше много ценна! Разбрах много неща и за тялото си, влязох във форма много бързо - с подходящ хранителен режим, а с помощта на Сириус наистина се възстанових много бързо от операцията ми. Естетична операция, щом е толкова важно да уточня. И други такива съм имала преди, с тежки и дълги периоди на възстановяне. А със Сириус,нещата станаха много по бързо и лесно. Всичко зарастна, заздравя за нула време. Човек се чувства много тонизиран и усеща прилива на енергия. И за спорта ми помага много. И да ви кажа - това дето се продава в спортните магазини като добавки - протеини, аминокиселини -няма нищо общо и не може да стъпи на малкото пръстче на Сириус Д. Все едно да сравнявате трабантче с ферари )))))) От срещата ми с професор Димитров разбрах повече за състава, разбрах защо повечето хора не разбират какво пише. Ами то просто няма такова хранително вечщество познато - не са мазнини, нито въглехидрати, нито протеини. Няма как да се опише с друг термин. Много начетен и ценен е този човек.
Да ви кажа, хич не се чудете от разни мъдрувания по форуми. Всеки философства отдалече, ама всъщност нищо не може да каже докато не опита лично. Личните мои ползи бяха: бързо възстановяване след тежка операция, почти незабележими белези, които преди бяха станали дебели и плътни. Дори стриите от преди години ми изчезнаха. Допълнително разни болки, които имах в гърба и колената вече ги няма. Пих го някъде към 6 месеца. А, и отслабнах - сега съм в перфектна форма. Но това освен на Сириус го отдавам и на хранителния режим, който ми направиха безплатно от www.svoizbor.com
Свържете се с хората, много са отзивчиви и винаги помагат. Ще взема и аз да им се обадя пак, че майка ми нещо го е закъсала с артрит и високо кръвно и задръстен черен дроб. Ще гледам пак да пиша при нови впечатления. Дано не се сетя пак след две години чак ))
Отговори с цитат