Виж само едно мнение
  #1242  
Стар 7th November 2013, 04:58
Pretty_lady Pretty_lady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте момичета! От доста време ви чета и ви намирам за много полезни, а на моменти и доста забавни.
Естествено и аз съм тук заради идеята да реализирам мечтата си за по красив бюст. Вече ходих на косултации при двама лекари, но се чувствам доста объркана, защото двамата ми предложиха различни начини за решаване на проблема ми. Аз имам начална птоза и ми се искаше, ако е възможно да се избегне допълнителното обиране на кожа като се използва само правилния вид и големина на имплантите.
Аз съм от Пловдив и първо бях при доктор Асенов, който ми предложи кръгли импланти (около 420 к)ултра висок профил и според него така, ще се запълни празният ми горен полюс и ще се обере птозата. След това бях при доктор Стоянов в София, който каза че кръглите импланти за абсолютно неудачни за моя случай и ми предложи анатомични също ултрависок профил (420-450к).
Знам, че вие не може да ми предложите решение, но се интересувам някоя от вас имала ли е такива разлика в мненията на лекарите и как е постъпила.
Извинете ме за дългия пост!
Отговори с цитат