Виж само едно мнение
  #372  
Стар 23rd December 2013, 13:56
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Тези Ultradent не бяха ли професионални системи за избелвани които се прилагат от стоматолозите. Отрих в един сайт малко пояснително инфо, че ми беше интересно което ще постна тук. Аз ако си избелвам зъбите бих направил комбинация от избелване в кабинет в който се облъчват зъбите и с лазер и се комбинира с домашно избелване, така знам, че се постига най добър ефект ако се комбинират двата метода.

Ти предполагам си се ровила в нета за мнения за различните избелващи системи. Аз съм чувал, че зъбите с жълтеникав отенък по добре се избелват от колкото тези със сив отенък. другото което сигурно го знаеш е ако зъбите са жълти заради приема на антибиотици в детството като тетрациклин примерно, такива зъби не могат да се избелят и остава варианта с фасети. Това просто го споменавам като информация.
Ако научиш нещо интересно ще е добре да го сподели в темата !
Значи Ultradent ми го поръча стоматолога ми , като ми обясни че и др. негови пациентки са го ползвали и са избелили зъбите драстично , но при мен не се случи , опитах да си поръчам по голям процент но ми отказаха като ми обясниха че е опасно защото все пак е химикал и не е желателно да се прави домашни условия ... Моя приятелка си избели зъбите преди 5 години с nite white 22% много успешно , зъбите и бяха доста жълти , а сега са толкова бели все едно е с изкуствени тя ми обасни , че два пъти годишно за по няколко дни носи шините с препарата за поддръжка на цвета
Отговори с цитат