Виж само едно мнение
  #3  
Стар 24th March 2014, 17:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Хлорният диоксид може да ти помогне, известен като "ММС" (Натриев Хлорит), който се смесва с лимонена кислеина и се отделя хлорен диоксид, Има обаче и готов хлорен диоксид "ЦДС" него може да пробваш, който няма странични ефекти, като гадене и разстройство които някои получават, доста хора са преборили цистита с него, а и много други болести, защото това вещество избива лошите бактерии и паразитите !

Ето едно мнение от нета за обща представа, инак за тази химия си има сайт и там всичко е подробно обяснено !


Archangel Потребител
Re: Ползвали ли сте цитросепт

"MMS е натриев хлорит, който се активира с лимомена киселина и се пие на капки. Случайно го открих миналото лято-гледах лекция със създателят му в интернет. Открих, че лекува инфекции, страшно ефективно и бързо. Пих го като ме изпохапаха едни блатни бълхи, от които краката ми се възпалиха и подуха като на слон и ме сърбеше до полуда.С две дози ми спадна отока и ми мина сърбежа и възпалението,а преди това една седмица съм се мъчила. Грип лекува за една вечер. Последно-оня ден, мъжа ми каза, че усеща някакви симптоми като цистит, че го боляло някъде по уретрата. Изпи една доза само и му мина до вечерта. Трябва да се има предвид, че е доста силно това и аз лично не бих го пила много, макар че казват, че не вреди, дават го за дълго пиене и става за деца. Общо взето-убива всякакъв вид бактерии, вируси, гъби и паразити. Използват го в Африка за лечние на малария. То НЕ е за засилване на имунитета, а за справяне с вече възникнала инфекция."

Само последното изречение не е вярно, защото точно имунитета се засилва, като се избият гадните паразити, бактерии и вируси !
Отговори с цитат