Тема: Сириус-Д?
Виж само едно мнение
  #18  
Стар 24th October 2015, 15:56
vvs vvs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 9
По подразбиране rainova

Здравейте, бих искала да се обърна към всички , които имат проблеми със здравето и се чудят дали да пият Сириус.Ще ви разкажа моята история и вие ще си преценитеза вас- миналата година след много тежка инфекция и последващ сепсис / натравяне на кръвта/ , тежаща 45 килограма , аз станах лежащо болна , с дискова херния, пиелонефрит, сърдечна недостатъчност 4 степен , колит и гастрит- цял букет болести , а бях на 42 години.
Тогава , реших да пробвам със Сириус.- Д, като почнах с известна доза недоверие.
Всеки ден в продължение на 9 месеца аз взимах сутрин и вечер Сириус Д без да пропускам нито ден!
Още на 3-ия месец, болките в кръста спряха, колита изчезна, получих сили да се разхождам и да върша нормално работата си , без да ми се вие свят,сърцебиенето намаля.
След още 3 месеца , аз вече възвърнах нормалните си килограми - 60 килограма. Имах сили дори да тичам! Сърдечната недостатъчност беше изчезнала , нямах умора при никакви натоварвания.
На контролните прегледи , явно се виждаше резултата от Сириус Д, някой лекари се радваха , а други който отричаха алтернативната медицина ми вещаеха , като врачки лоши поличби!
Такъв продукт , който да възтановява жизнено важни органи освен Сириус Д не е измислен и едва ли някой ще направи ! Ние българите сме благословени със Сириус Д и с професор Димитров , който е измислил за нас нещо уникално!
Това , което пиша го имам абсолютно докоментирано и всеки , които иска може да го веди р пишете само на vsv2303@abv.bg и заставам с цялата си отговорност зад всяка записана дума тук!!!
Бъдете здрави!
Отговори с цитат