Виж само едно мнение
  #4711  
Стар 30th September 2009, 08:04
zaki zaki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 27
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milla_D
О не е така, Заки,
според мен всички сме стояли толкова, колкото доцента ни е казал предварително, така че можеш напълно да му се довериш. Той наситина знае какво прави. Невероятен професионалист е. Аз докато го намеря ми трябваха три години. През това време ходих при какви ли не светила в София, но никой от тях не ми вдъхваше доверие. Доцент Джамбазов още при влизането на прегледа и въпросите с които ме посрещна, ми вдъхна страхотно доверие и знаех, че най-после съм намерила специалистът, който толкова време търсех.
Малко се отплеснах, но искъх да кажа, че щом ти е казал, че на следващия ден ще те изпише, значи наистина ще е така.
Ох, и аз толкова се бях притеснила преди прегледа - дори в един момент се замислих дали да не си тръгна, но в момента, в който го видях, вече бях сигурна, че всичко ще е наред и че трябва да го направя. Истината беше, че бях супер щастлива като си тръгнах от кабинета и даже мъжът ми (който по принцип е против) не посмя да ме убеждава повече да не се оперирам. Да се надяваме сега, че всичко ще мине наред...