Виж само едно мнение
  #5  
Стар 28th March 2014, 17:30
gyga_byga gyga_byga не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте! Имам нужда от съвет или помощ. Преди 3 години тежах 91 килограма. Висока съм 170см. Можете да си представите. Вследствие на депресия се подложих на много строга и нездравословна диета, от която отслабнах с 29 килограма за една година, но си навлякох много болезнени заболявания на стомаха. Ядях по една чиния супа на ден...разделях я на 3 и така се хранех в продължение на една година... След това увеличих храненето и с някой глезотийки, но това не се отрази на фигурата ми, защото спортувах много. Ходих по 2 часа на фитнес 3 пъти седмично. Тичах, правих коремни преси и вдигах дъмбели по 5кг. Сгодих се преди година за мъжа на живота ми, но той беше против Фитнеса (може би ревнува) и престанах със спорта. Така от 61кг станах 68кг за 6 месеца. Опитвах се да пазя диети, но той се сърди всеки път когато намяла калориите до минимум. Сега тежа 70кг. Забелязвам, че много внимателно и тактично той се заглежда по слаби и симпатични дами и ме лъже, че ме харесва "пухкава". Когато смъкна 4-5кг той се държи с мен много хубаво, въпреки че не спира да ми натяква че иска ЗДРАВА ЖЕНА И МРАЗИ АНОРЕКСИЧНИТЕ МИ КРИЗИ... и като го послушам и кача 4-5кг той се държи с мен много "тъпо" (не е достатъчно мил, не е толкова романтичен, дори когато е в компания се държи с мен сякаш с познат, чувствам че го е срам пред определен кръг от приятелите му). Консултирала съм се с мои близки които ми казват, че проблемът е в главата ми, че съм нормална а не дебела, но като се видя в огледалото виждам една лоена топка. Нямам никакво самочувствие. Моля ви, дайте ми съвет как да убедя годеника ми, да не се сърди като пазя диета. За мен е важно не просто да съм женена за него....За мен е важно да се гордее с мен и да е щастлив...
Отговори с цитат