Виж само едно мнение
  #9  
Стар 18th November 2017, 16:15
Irrenn Irrenn не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2017
Мнения: 9
По подразбиране

rredbarrette, не се доверявай на този психопат. Правих си операция на счупен нос при него през 2015г., като основно трябваше да намести само костта и да запълни липсващ хрущял на гърба на носа, като вземе материал от септума. За мен беше важно само да се намести липсващия хрущял на гърба на носа ми не ме притесняваше изобщо. Дори го споделих с Йорданов, но той каза "Не, ако го правим да го направим като хората". Трябваше да послушам вътрешния си глас и да бягам далече от този психопат. Но аз му се доверих и се оперирах. Това е най -голямата грешка в живота ми. Този човек може наистина да е имал сериозни намерения да ми помогне, но не се прави по този начин. Отваряйки носа е видял, че нямам материал, който да вземе от септума и прави нещо фрапиращо, граничещо с лудостта- взима хрущял от върха на носа ми меката част при ноздрите и го качва на гърба, където по принцип се слага твърда присадка. Променя цялата визия на носа- големина, форма, ноздри, връх и всичко. При положение, че бях предупредила да не се променя въобще. Исках си моя нос такъв какъвто е той трябваше да отстрани само поражението от счупването. Преживях огромен шок и все още не мога да се възстановя психически от това което ми причини този човек. Като цяло се държи арогантно и брутално. Дава вид на самонадеян и много знаещ, но истината е че няма никаква отговорност към пациента и неговото здраве. Освен стреса, който преживях имам проблеми с дишането, почти нямам хрущяли в септума, по гърба на носа си остава проблема и допълнително ме е оставил с липсващ хрущял на върха на носа, откъдето е взел материал. Двете ноздри са силно асиметрични, като едната е и доста по-малка от другата. След операцията се появи дрезгава кашлица целогодишно си кашлям и лекарите казват че проблема идва от носа. Потвърдиха ми и изкривен септум. Трагедията ми е огромна, но аз не губя надежда знам че ще успея да преодолея всичко това и един ден ще възстановя ритъма си на живот.
Отговори с цитат