Тема: Депресия?!
Виж само едно мнение
  #77  
Стар 19th March 2011, 23:12
Аватара на Чочи
Чочи Чочи не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 41
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells
Stella, аз съм човек, който много рядко влиза в конфронтации, но честно подразни ме с този коментар!

Никъде по-горе не стана въпрос, че си "по-особен" случай! Питах те имаш ли някакви особености на анатомията ти каза "не, много съм си съразмерна даже, единственото ми несъразмерно е малкия ми бюст". И ние тръгнахме да разсъждаваме защо аджаба са те прекарали с малък кубик...
Изведнъж изкача един онкологичен проблем, който много вероятно да е в основата на малкия кубик, и ние излизаме черните овци, че си правим веселото на гърба на човек със здравословен проблем, ЗА КОЙТО ДОРИ НЕ СМЕ ПОДОЗИРАЛИ!

Съжалявам искрено, ако не си наред със здравето, но трябваше от там да почнеш. Много се впрягам, чащото съм човек, който приема здравословни проблеми много насериозно, и не искам да ми бъдат преиначавани думите.

На теб искрено ти пожелавам успех и здраве! И съжалявам, че въобще исках да дам някакъв съвет.
Ами,да съразмерни са ми пропорциите и не се отмятам от това.Проблема е съвсем друг,който дори и не исках да споделям,но каквто виждате,вече го направих.В никакъв случай н съм изкарала никой черна овца,най-малкото,че ако имаше нещо такова,бих спряла в миг да пиша.Не съм преиначила ничии думи,не се опитвай и ти моите,моля те!!!
Отговори с цитат