Виж само едно мнение
  #175  
Стар 27th March 2013, 05:55
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Здравейте момичета, имам следният въпрос - Вие как избрахте големината на вашият имплант? Имате си някаква представя за това, как искате да изглеждате, според пропорциите на тялото си (височина, подгъдна обиколка, килограми) или се съобразихте пради всичко с насоките на лекара?
Самата аз доста се чудих и не знам дали се спрях на най-точният размер за мен.. имам насрочена операция за май месец, а взех нещо да го мисля
Първо трябва да си наясно какво искаш като резултат.Големи или да стоят естествени.Второ състоянието на гърдите ти в начален старт.Лекаря най добре ще прецени това.Ти при кой хирург ще си?Дай височина,килограми и подгръдна макар,че от подгръдната зависи широчината на инпланта само.Аз съм фенка на големите цици(не бруталните разбира се)и за мен до 400сс са малки.Други ще кажат..супер са.Много е относително.
Аз съм висока 164 и тежа 60кг(не съм мазна)Подгръдната ми е 77.Инпланта ми е широк 12,5 и висок 6,3.Това е 590сс и ми стоят мн.добре,Бях с 390сс и ми малееха.На всеки различно стоят.
Дай описание.
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат