Виж само едно мнение
  #9  
Стар 4th January 2015, 08:36
Аватара на Лина
Лина Лина не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 137
По подразбиране

Ееех, сичкото дет сте са сабрале тука мноо сте умни, верно си е. Мерсим.

На lady million ще кажа: Ако ще го правиш, направи го само и единствено заради себе си. Ако не си сигурна още дали е само заради себе си, дай си време по-добре.

А другите мацуранки до една сте прави, Фключително и pufpaf. Усетили сте нещата „изотвътре“, така да се каже.

С тая шматка бяхме дъ бест френдз дълго време. Мислехме и бяхме като едно цяло. Купони, почивки, шопинг, невероятни преживявания сме имали. Някои от вас ще се съгласят, че с най-добра приятелка можеш да се забавляваш по-добре, отколкото ако си с мъж, който е луд по теб.
Като станахме на 40, `сичко се промени. Аз го понесох добре, като че намерих себе си тогава, тя обаче, напротив, като че се изгуби и не знае коя е. Буквално пощуря: за три месеца си сложи шест татуировки, някои от тях наистина са красиви, но други й дойдоха в повече (това е само мое мнение), три пиърсинга, на езика,пъпа и познайте къде ...

Мъжът й бачка денонощно на 3 работи, отива си у тях само да спи, но успява да й осигури един път седмично козметик, фризьор, маникюр и 1 или 2 пъти солариум. О, да, тя вече има толкова черна кожа, че хората й казват, че татусите й чак не се виждат а и най-тъмният номер фон дьо тен вече й е светъл. Косата й е сламено руса, няма да обяснявам как започна да се облича. От това да се обличаш секси и да те заглеждат, до това да се обличаш така, че все едно крещиш „Искам само сех и бох“ границата е много малка. Само ще кажа, че ни се е случвало 4 поредни пъти да влизаме в голям магазин и после я спира охраната и искат да видят съдържанието на чантата й. Е, тя вече оставя дамската си чанта на гардероб или в шкафче. ..И не само за това вече рядко излизам с нея, макар че тя все ми се сърди (добре, че работя в нова фирма, и имам оправдание с това). Ако случайно някой сладур се завърти наоколо, а флиртът в умерени количества действа много ободряващо знаете ... , тя започва да се държи като разгонена кучка: него го сваля, а с мен се държи като с голямата конкуренция. Много пъти съм се опитвала да й кажа, че аз не съм, а и не искам да й бъда такава.
Започна щури връзки с разни “смотаняци”: с един, защото имал много пари, с друг- имал хубава кола, а трети- работел в някакво министерство, ама на всеки все не му достигаше по нещо. После с един млад хубавец, ама и него го разкара, че нямал пари (многоточие). И много други така. Всяка връзка беше придружена с ревове и периоди на депресии, които преживявах с нея.
Има две деца: момче и момиче, с които никога не разговаря- „Те си стоят по стаите“, никога не излиза с тях: „Срам ме е от тях, че я ги виж какви прасета са станали.“

Е, както се вижда, аз вече не мисля, че ми е приятелка, но я наричам така заради доброто старо време. Хубаво ми е да изляза с нея, но после бързо се сещам защо вече я избягвам.

И аз сигурно съм „консерва“ както Уиуето , ама провинциална, ко да са прай обаче, такваз съм си и са аресвам и даже ми отива...щот на убав човек сичко му отива. Тъжно ми е само, че пак си нямам сродна душа, с коят да си дивеем.
Отговори с цитат