Виж само едно мнение
  #30  
Стар 18th March 2020, 16:09
Аватара на ginche
ginche ginche не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2018
Град: Sofia
Мнения: 51
По подразбиране

При бебешките колички е много важно да съобразите размерите, защото е възможно майката да не може да вдига и пренася количката, ако е по-голяма и тежка. То като цяло зимните кошове са по-тежки, но има доста летни колички, които са изключително компактни, маневрени и леки, особено, ако майката е 45 кг. Аз си взех една комбинирана със зимен и летен кош, защото бебката се роди в края на лятото и нямаше как да мина само с летен кош. Другия вариант е да се вземат две отделни колички една за лятото и една за зимата, но това според мен не е най-рационалното решение. Иначе, ако говорим за марки, модели, производители или хиляди предложения и човек много лесно може да се изгуби в превода. Аз, когато избирах четох много информация и в крайна сметка колкото повече четох, толкова повече се обърквах, защото мненията във форумите са супер противоречиви. Едни са доволни от конкретна марка и модел, а други са в другата крайност и плюят точно тази марка и този моде. В крайна сметка с мъжа ми взехме някаква полска марка Нио за 700лв. и сме много доволни. Чудехме се дали да не вземем нещо марково като Chicco или Peg Perego, но в крайна сметка решихме, че няма особен смисъл да даваме толкова много пари само заради марката. Също така покупките не свършват само с бебешката количка…
Отговори с цитат