Тема: Кавитация
Виж само едно мнение
  #29  
Стар 7th August 2011, 17:09
pako.a pako.a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 6
По подразбиране некроза, объркала съм, не некриза

Ултразвукът наистина унищожава мастната клетка. Това го зная от преподавател по патоанатомия в МУ. Това ме подведе да ползвам кавитацията. Само, че имало значение параметрите на ултразвука за да се повлияе мастната клетка. Китайските апарати разрушават силово и други тъкани, заради ниската честота. При бомбиране на клетката се получава некротична тъкан, която се преработва от черния дроб. Представи си - загуба на 2см. мастна тъкан, колко некротични вещества трябва да се преработят от черния дроб - явно за това съм покачила показателите, той просто не може да се справи. На мястото на разрушените клетки се образува съединителна тъкан, когато се натрупа в такива количества се получава срастване. Аз често задържам и течности, което може би допълнително е затруднило изхвърлянето на токсините при мен. А рязката загуба на сантиметри доведе до отпускане на кожата. Това, което ме притеснява най-вече е дали през зимата всичко, което съм загубила като сантиметри няма да се върне като натрупване на съединителна тъкан. Представи си една рана- образува се белег, само че той е вътрешен, не се вижда. Надявам се и с черния дроб всичко да е наред, но сега пия хапове за да намалим показателите. Когато показах клипчето със сланината, която се разтапя и загаря на моя лекар той много сериозно каза:"Знаеш ли, от какво умират хората при тежки изгаряния, не от раните, не от болката, а от токсините, които черният дроб не може да преработи." Проблема е че подписах декларация, че нямам чернодробни заболявания, което е факт, но никой не ми обясни, че има опасност да се развият такива от претоварване. Изобщо не се бях замислила, че при липосукция, мазнините се източват и изхвърлят, а тук цялата тази гадост трябва да се преработи от организма.
Отговори с цитат