Виж само едно мнение
  #9  
Стар 5th February 2008, 14:17
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ro_ni_ka
Гърдите ти изглеждат чудесно и много естествено.
Трудно ли взе решението за корекцията и как избра своя лекар?
Благодаря ти Решението го взимах доста дълго - костваше ми около 12 години, но не защото не бях убедена, а първо, защото бях с мъж, който беше против; после пък нямах парите, за да го направя. Но миналата година теглих кредит и вече абсолютно непоклатимо го реших, че ще стане, и то на мига. :P Иначе нито за миг не ме е било страх - легнах на операционната маса и чаках упойката с трепет, каквато и на сватбата си не съм изпитала Единственото, за което съжалявам, е че не го направих по-рано През годините ходих при четирима общо хирурзи на консултации - единият беше Михайлов, но той не ми направи добро впечатление, защото не отидох на консултация, а се срещнахме в кабинета на приятел на бившия ми, с когото се познават. Тогава не ми обърна много много внимание, макар че специално затова отидох - а каза, че като дойда на консултация и капарирам - тогава ще говорим за подробностите... Автоматично отпадна за мен като вариант. Спрях се на Н. Георгиев, защото има отношение към пациентите, отдели ми 1 час и 15 мин. на първата консултация и по около 40 мин на следващете две... Просто разбрах, че си е моя хирург, тъй като другите искаха да ми бутнат по-големи кубици, единия искаше през мишниците - а това са все неща, които не исках... И така взех решението - Н. Георгиев ми даде сегашната "оферта", която ме устройваше напълно...
Отговори с цитат