Виж само едно мнение
  #4  
Стар 14th April 2005, 03:55
mirela
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране козметична хирургия

преди около година моята сестра реши да си направи операция, имаше късогледство 5 диоптъра , тя не живее в БГ , аз проверих как стоят нещата у нас и и предложих клиниката свети Петка във Варна, операцията тогава струваше 600лв на око, тя обаче също проверила и реши да си а направи там където е, т.е. в Paris, аз отидох при нея за да и помагам след операцията, значи правеха и 3пати иззследвания на очното дано, установиха, че при нея след 7диоптъра, няма да може да се оперира, значи има период в който трябва да се оперира, и така на мен ми се полагаха 3-и месеца гости , операцията се състоя два дена преди да си тръгна, оперира я д-р МИМУН , в клиника край Paris, операцията беше 30мин, по 15, за всяко око,най-гадно било когато са и фиксирали клепачите, после очите и бяха зачервени и малко я 6типеха, след като се наспа, т.е. на другия ден всичко беше нормално, тя беше добре, само сазяляваше, че е чакала толкова дълго,,,,,,,на контролните прегледи се установило, че е на 0, значи вижда перфектно.операцията струваше 2000евро, на всяко изследване, 50евро
ами това е вие решавате какво да правите и къде
Отговори с цитат