Виж само едно мнение
  #9  
Стар 20th November 2005, 20:19
dimi777 dimi777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2005
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез ICQ до dimi777
По подразбиране

Искам да споделя моето лично мнение. Аз съм с лазерна корекция за късогледство 15 и 13 диоптера, 70% загуба на зрението. Корекцията си направих в частна кликина в София при проф.Гугучкова. При такъв голям диоптер имаше вероятност половиния да се върне до една година, и втората корекция влизаше в първоначалната цена. Всъщност в повечето случаи е ставало така. При мен обаче не се получи. Повярвайте ми, имах чувството, че проглеждам за първи път в живота си! Корекцията продължи не повече от 2-3 минути, самата подготовка е по-дълга. Бях с придружител, сестра ми,и се прибрахме при нашите познати в София. Първоначално беше неприятно, но когато на другия ден започнах да проглеждам и махнах лепинките, това беше най-вълнуващото, получих главоболие от силното зрение, защото аз никога не съм виждала нормално. Това беше септември 1999 година. И когато преди 2 години посетих проф. Гугучкова за контролен преглед, тя ми отговори, че до 50 години не бива да се притеснявам. Безкрайно благодаря на Проф.Гугучкова. За мен тя е не само невероятен лекра, хирург, офталмолог, но и безкрайно прекрасен човек! Ако искаш повече информация пиши ми на dimi777@abv.bg
Отговори с цитат