Виж само едно мнение
  #21  
Стар 8th July 2011, 21:16
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

не знам дали фрогнюз има нещо общо с предплатените карти фрог (frog mobile), които принципно са продукт на cosmote, които принципно притежават глобул, но ако отговора е да - не бих се почувствал изненадан.

Мтел дефакто не кара интервюираната жена да плаща, освен ако картата всъщност е на нейно име и тя я е била дала на майка си да я ползва. В такъв случай проблема си е неин, аналогично мога да взема 20 карти на договор от тях и след 1 месец да искам да ги върна, понеже съм ги бил купил за рибите ми, но не съм се сетил, че те не говорят и така или иначе в последствие съм ги събрал в един аквариум....
За разговорите, които никой никога не е провел може да си извади разпечатка, да се замисли къде е била картата в тва време и т.н. все пак говорим за сим карта не за нещо с извинение за израза - което майка й е отнесла в гроба си.
Ако пък договора е бил на името на починалата жена - Мтел пращат сметки на нея, картата предполагаемо не се е ползвала, има т.нар. празни фактури, събират й се няколко неплатени, спират й телефона, после я търсят да си ги плати, установяват, че е починала и тва е.
Изобщо не разбирам ТАЯ за какво РЕВЕ.
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат