Тема: Изневяра
Виж само едно мнение
  #53  
Стар 21st November 2013, 23:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ние също ти благодарим, че ни сподели всичко това и лично аз научвам страшно много от подобни истории, това че давам мнение не значи, че всичко ми е ясно и внимателно чета всичките коментари, които са много ценни и поучителни.

Може би не си разбрала това което казах, дали си помислила и за неговите чувства, макар и да съм се обосновал ти явно си го разбрала по друг начин. Не става въпрос за това дали той ще страда или не, а по скоро за това, ако той продължава да има силни чувства към теб и ти допринасяш за това, така по трудно ще се откъснеш от него.

Той винаги ще те търси, ще иска да те вижда, а на теб това ще ти пречи, ти трябва да гледаш напред. Ясно е, че във теб винаги ще тлее тази любов и това "въгленче" ще изгасне чак когато ти откриеш друг мъж, който ще обичаш по същият начин, както и той теб.

Ти просто не познаваш мъжете, не всички са еднакви, но повечето "сме" егоисти, такива "сме" по природа. Дали това момче ще разбере, че е добре за теб и за твоето щастие ако те остави и те избягва и по този начин да изгасиш по лесно тази невъзможна любов и да откриеш друга.

Аз ти гарантирам, хващам се на бас дори, че ти ще откриеш друга пак толкова силна любов и то от мъж който ще е готов да влезе в огъня заради теб, който няма да го е страх и ще се бори за твоето сърце !
Ти наистина заслужаваш такъв мъж и аз ти пожелавам да откриеш тази любов и този мъж да те гледа като цвете и никога няма да не те наранява !
Отговори с цитат