Виж само едно мнение
  #36  
Стар 12th October 2011, 15:46
Аватара на jewelskin
jewelskin jewelskin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от анелия Виж мнението
здравейте, 4етох в сайта за ефекта на ботокс.аз съм на 35 години и не смея да си направя лифтинг защото ме е страх. Има ли някаква опасност ако си инжектирам ботокс да бъде засегант някой нерв? Много искам да си сложа, защото се потя по челото и като ходя на бизнес срещи си личи, а в статията пише, че ботокс спира този недостатък, а и имам вече бръчки които си личат като се смея или като си свивам очите и искам да ги премахна. Бихте ли ми казали добра клиника в София, може и в България, където инжектират ботокс и колко струва процедурата. Благодаря ви много.
БОТОКС - най-популярното средство напоследък, което без намесата на хирургическия скалпел, коригира бръчките на лицето, задълбочаващи се от постоянните мимики и влиянията на външната среда - слънце, стрес, тютюнопушене и др.

Как се извършва самата процедура?

Много фина и прецизна манипулация, при която се очертават и коментират на момента зоните, които се нуждаят от корекция. Специално направените спринцовки и фини, тънки игли са задължителни за прецизното изпълнение на процедурата и дозировката на веществото. Така не се допуска неестествено изражение, предозиране или други странични ефекти.

Ботоксът е протеинов комплекс, действуващ успешно и върху потоотделянето.

Неестественото изпотяване (хипер хидроза) се котролира от ВНС (Вегетативна нервна система) по-емоционални (лабилни), с повипени нива на стрес хора или с физически свръхнатоварвания са рискови за този неприятен ефект.

Ботоксът блокира (отпуска) мускулните влакна и нервните импулси инервиращи потоотдаването. Ефектът се запазва 6-7 месеца след еднократно инжектиране в проблемната зона.

Jewel Skin е специализирана частна клиника по естетична дерматология. В Jewel Skin се извършват пълен набор от процедури за лице и тяло: лазерна епилация, премахвене на целулит, мезотерапия, поставяне на ботокс, хиалуронова киселина, филъри, премахване на бръчки, масажи, пилинги. Единствено при нас ще можете да се възползвате от най-съвременните технологии и методи за лице и тяло с помоща на Elos Синергия, вградена в апаратите на Syneron, EMax и Vela Shape."]Jewel Skin[/URL] е специализирана частна клиника по естетична дерматология. В Jewel Skin се извършват пълен набор от процедури за лице и тяло: лазерна епилация, премахвене на целулит, мезотерапия, поставяне на ботокс, хиалуронова киселина, филъри, премахване на бръчки, масажи, пилинги. Единствено при нас ще можете да се възползвате от най-съвременните технологии и методи за лице и тяло с помоща на Elos Синергия, вградена в апаратите на Syneron, EMax и Vela Shape.
Отговори с цитат