Виж само едно мнение
  #10  
Стар 21st January 2011, 17:23
ohno ohno не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Solver
И в крайна сметка какво
Каквито и отговори да получиш на въпроса си към останалите, не виждам как това ще ти помогне или "успокои" по някакъв начин, понеже те/ние не сме ти, нито обратното. Няма съвети, които да ти помогнат да му казваш спокойно "супер отивай с приятелите си" или съвети, които да ти помогнат да го откажеш от приятелите му Промяната у когото и да било би била неприемлива за него самия.

А той как разбира, че не ти е приятно да излиза с приятели, да не си е закупил Manslater-a?
Знам, че няма универсални отговори - всичко е много индивидуално. А помощ не търся. Търся различни гледни точки - затова и пиша във форум.

Той разбира, че ми става неприятно, защото например ми се скапва настроението или усмивката ми изчезва внезапно. А дори не го правя умишлено. Напротив - много се опитвам и стремя да съм възможно по-малко взискателна и колкото се може по-малко притискаща го да прекарваме време заедно. Но е трудно и колкото и да се опитвам, явно все нещо ме издава и той разбира, че се чувствам пренебрегната. (А ситуацията както я вижда той е: "аз прекарвам много повече време с нея отколкото с приятелите ми, отнасям се с нея като с принцеса, перфектен съм във всяко едно отношение.. и тя пак се чувства пренебрегната?!" - предполагам мъжка и женска перспектива..)
Отговори с цитат