Виж само едно мнение
  #16  
Стар 29th April 2010, 18:18
jorji63 jorji63 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2010
Мнения: 5
По подразбиране

здравейте момичета,

аз съм нова в този форум. Бих искала да се оплача от наднормено тегло. Никога не бях имала проблеми с теглото преди да замина за чужбина.
Живях в САЩ дълго време и там напълнях доста. Върнах се в БГ преди 2 години и все още не мога да си възвърна предишните кг
Аз съм също така бивша спортистка и тъй като ми се наложи да замина, спрях спорта рязко и резултата в момента е трагичен.
На 25 години съм, висока съм 173см и в момента тежа 86 кг!!!
Това е свръх неестествено тегло за мен. На година -две качвам по 10 кг. Най-много стигах до 80 кг до миналата година а ето ме вече близо 90кг. Това темпо не ми пречи да мина границата и на 100!!!
Моля кажете своето мнение дали би било подходящо да се подложа на подобна операция.
Наистина изпадам в депресия. Започнах какви ли не диети и хранителни режими + спорт, но корема толкова ми се е разширил, 4е нищо не помага и в крайна сметка пак се връщам към стария начин на живот-пред PC-то с манджата.
Има и някаква психологическа пре4ка при мен , тъй като всеки опит за отслабване който е неуспешен ме сломява
Отказвам се лесно да спазвам каквато и да е било диета или хранителен режим. Обожавам да ям сладки и шоколади, а някъде прочетох, 4е този пръстен не помагал при такава лакумия към сладкото.
Благодаря предварително
Отговори с цитат