Виж само едно мнение
  #17  
Стар 28th March 2011, 16:56
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
Wink

Благодаря ви!!! /къде са тук старите хубави емотиконки???/

Каквото и да кажа, ще звучи надуто...А не искам да създавам такова впечатление. Относно екипа - всеки един там /от санитарката до анестезиолога/ е златна мина..хора с голямо сърце и макар и на държавна заплата, всеки ден ти отделят нужното внимание и правят престоя ти в тази държавна болница повече от купон...

Относно дренажите - САМО Тепавичарова ги прави КАКТО ТРЯБВА, а това е най-важното условие да нямаш после усложнения. Както знаете, тази мръсна кръв, която не изтича по ТОЗИ НАЧИН се разнася по ораганите и може да създаде фиброми и куп други усложнения по вътрешните органи, вкл. и капсулната контрактура. Ето аз съм 8-ми ден с дренажи, но не ми правят чак такова впечатление, свиква се с тях...щом е в името на здравето! Да чукна на дърво!

Относно операцията ми - преценила е че трябва да ми премести едното зърно, за да са на еднакво ниво двете...Това кой хирург щеше да направи на първа операция и то по собствена преценка?! Сега и през лепенките виждам, че резултатът е зашеметяващ и точно такива, каквито исках!
Как да не я похваля...
Благодаря ви пак за поздравите!
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат