Виж само едно мнение
  #9  
Стар 7th April 2012, 13:06
rusalka9 rusalka9 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2012
Мнения: 51
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от стефани Виж мнението
Аз съм минала през тази операция и да кажа, че няма нищо общо със секциото. Боли много повече, възстановяваш се по-трудно и е по-сложна и по-дълга операция. Моята диастаза беше над 10 см, при тегло от 54 кг. Бях като бременна. Това е диастаза, която категорично не може да се оправи с упражнения. И при по-слабите хора личи много повече. Питай каквото конкретно те интересува, ще се радвам да ти отговоря.
Стефани,ти при кого си прави операцията,кога и колко ти струваше?Определено при мен ще е проблема с парите,защото не са малко,а и трябва да се преборя с мнението на съпруга ми,понеже е против.По-скоро трябва да го убедя,че е за мое добро.
Стефани,преди да направиш тази операция ходи ли на консултации и прегледи при обикновен хирург или направо при пластичния?След операцията колко време си стоеше вкъщи преди да тръгнеш на работа?Моята работа не е много тежка,мога да стоя седнала,но понякога изисква да се навеждам,да клякам,ставам,да премествам предмети.Кое по-точно боли,зашитите мускули или външния белег на пришитата и изрязана кожа?Притесняваме,че се стои само 24ч. в болницата,а нали има и дренажи,къде отива после пациента.Аз например съм от В.Търново и едва ли ще тръгна след тази тежка операция да се пътувам по няколко пъти от София до Търново,докато махнат конците и превръзките.
Ако искаш ми пишина лични,ако искаш в темата.
Отговори с цитат