Виж само едно мнение
  #1  
Стар 9th March 2017, 21:08
madeleinas madeleinas не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 1
По подразбиране НЕКОРЕКТНИ СВАТБЕНИ ФЛОРИСТКИ- МИЛЕНА НИКОЛАЕВА, СТЕЛИАНА ЛЕВЕКЕ, МИЛА СТОЯНОВА

Никога не наемайте ФЛОРИСТКИТЕ Милена Николаева, Стелиана Левеке или Мила Стоянова за сватбената ви декорация, ако не искате да ви съсипят нервите и празника!!!
Разказвам го от горчивия си опит с тях. Първата - Милена или "ЦВЕТЯТА НА МИЛЕНА НИКОЛАЕВА" е адски несериозна, загуби ми 1 месец в чакане на оферта, втората СТЕЛИАНА - "ЛЕВЕКЕ ДИЗАЙН ООД" е ужасно груба и елементарна жена, а третата - МИЛА - "MILLE FLOWERS" ЗАБЛУЖДАВА КЛИЕНТИТЕ СИ. ТРИТЕ СЕ ПОЗНАВАТ!!!
След като реших, че неискам Милена да ме размотава повече и да не обръща внимание на мейлите и обажданията ми, взех решението да попитам флористките, Стелиана и Мила за оферта и цена на декорация, последваха заядливи мейли, "как можело аз да питам за оферта, като съм избрала флористка, 2000лв бюджет били крайно не достатъчни за декорация, била съм несериозна да питам за цена, трябвало да избирам флорист по работата му, независимо колко струва!!!" 35 35Това са думите на Левеке. Мила Стоянова уж се беше съгласила да направи декорацията ми, а всъщност нарочно ме бави 1 седмица за да каже, че нямало смисъл да се виждаме, защото тя искала около 3000 лв. за декорация! Т.е. всичко е било поставено от 3-те, които през цялото време са се чували по телефона за да ме съботират и разиграват умишлено. Целта им е да държат изкуствено завишени цени и ако някой реши да попита за цена за да сравни се случва това. Действат в комбина, размотават ви, лъжат ви, вкарват ви в интриги!!! Пазете се !
Отговори с цитат