Виж само едно мнение
  #3  
Стар 13th March 2017, 12:40
ylith ylith не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2017
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте, дами!

Предполагам имам право на отговор, нали? Аз съм Милена Николаева и откровено се почувствах унизена и огорчена от написаното по-горе!

Мили дами, нали разбирате, че има огромна разлика в това кой, какво си представя за декорация на сватбата си? Няма как декорация с хортензия и рози за ресторант и изнесен ритуал да струва по-малко. Ако някоя от вас се интересува мога да ви изпратя точно какво желаеше дамата и сами да прецените пищността на желаните от нея елементи. Да, хубава декорация може да стане и със значително по-малка сума, стига да не настояваш сватбата ти да е с най-изисканите цветя и в най-зашеметяващ обем!

Мила, Madeleinas (ако искаш мога да се обърна към теб и с истинското ти име), пропусна да споменеш факта, че ме излъга най-грозно. Ти самата пожела да потвърдиш ангажимента, но с по-ниско капаро от заложеното в договор и още същия ден изпрати детайлен опис по моето предложение за калкулация от колеги. С други думи "Запази ми датата срещу сума, която мога да преживея, защото ако друга балама ми се навие на по-малка цена ще те отрежа".
И в момента в който отказах ангажимента ти почна да се държиш арогантно и грозно сипейки обиди по мой и на колегите ми адрес! Каквото и да кажеш от тук насетне, аз се радвам, че няма да работим заедно и че си спестих това отношение!

Мога да те уверя, че с Мила се познаваме, но за съжаление не сме разговаряли от месеци, още по-малко пък за да те обсъждаме. Везе разбра и защо Стелиана ти отказа. Тя е една от малкото коректни колеги, които отказват да работят по чужди оферти, а предпочитат индивидуалния подход към клиентите си и сама да предложи декорация вместо да ценообразува и краде чужди.

Както ти писах и лично на теб, желая ти приказна сватба!
Отговори с цитат