Виж само едно мнение
  #18  
Стар 14th May 2013, 17:15
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Моето лице също е в такава форма с доста широки и масивни челюсти Това е хубаво,различни сме А ХК не се заблуждавай да си слагаш повече където и да било.Загуба на пари и време е.Веднъж си бях сложила в устните и изчезна за 10 дни,хаха.А пък за наз.гънки е просто абсурдно
Аз това май ще го науча по трудния начин! Преди години набухах 4!!! ампули ХК в скулите. Да, харесах се, но след 4 месеца - нъцки.
Ако трябва да бъда честна нищо не ми се пълни вече, с каквото и да е. Обаче не мога и не мога да се кандардисам за липофилинг на устните.. А за мидфейс лифтинг съм навита много отдавна, но поне още 10 годинки трябва да изчакам. За едни назолабиални да правя лифтинг... Стоянов не само ще ме върне, ами ще ме прати да се прегледам.

П.С. Между другото аз много харесвам лица със силно изразена челюст! И за жени и за мъже. Едни от най-красивите жени в света са с такива лица - Анджелина Дж, Гуинет Поутрол, Оливия Уаилд, Мишел Пфайфер...
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.

Последно редактирано от Нелка : 14th May 2013 на 17:20
Отговори с цитат