Виж само едно мнение
  #14  
Стар 22nd May 2010, 15:41
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Александров91, да не си с миастения? Виж, аз също не спортувам, жена съм(при жените става по-трудно), възрастна съм, но свалих 23 кила. Да ти кажа от опит не е от кой знае какво значение коя диета точно ще избереш. С всяка ще почнеш да сваляш и ще свалиш ударно. Истинският проблем е като се махнат първите 10-15 кила как ще продължиш и ще устискаш ли, защото слабеенето зацикля, писва ти и пр. И как ще си промениш нацяло нагласата за хранене, че да няма йо-йо. Сега не коментирам тук кое е здравословно и кое не е. Нищо няма да ти стане и да погладуваш малко. За месец-два каквото и да правиш, няма да се повредиш, особено на твоите години. Стига да не си диабетик. Та просто си избери нещо, което смяташ, че ще понесеш в по-дългосрочен план и което те устройва битово и финансово. Дори ако щеш редувай по 2 дни определени храни. Напр. 2 дена по 3 кофички кисело мляко, 2 дена по литър и половина прясно, 2 дена варени картофи (до килограм), 2 дена ябълки (пак до килограм), 2 дена шунка (до 400 г) и пр. Това е за цял ден, както щеш, така го разпределяй. Има много варианти да си направиш сам ограничения. Почни с нещо
Отговори с цитат