Виж само едно мнение
  #4028  
Стар 11th March 2016, 17:58
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Става бре всичко става, за промяна в цифрите на кантара и с мързел може да ги промениш, но разликата ще е само в това, една по голяма мекица се превръща в по малка недохранена мекица и големия виснал задник е станал по малък виснал задник, но все така сплескан и безформен.

Безформени крака, отпусната мускулатура, малко брич, НО кантара показва минус 10кг и жената се чувства страхотно, цифрите са се променили, нищо, че в огледалото се вижда същото виснало и меко тяло, но малко по слабо и изтормозено.

Така става без тренировки, а само с диети, глад и магически хапове. Дори само едно кардио няма да е достатъчно, освен ако жената не е надарена генетично. Без силови тренировки не може да се извае страхотно тяло или дори само добро тяло. Защото формите идват от мускулите, няма как един плосък задник да се превърне в изпъкнало секси стегнато дупе като барабанче само с диети и дори и кардио тренировки. Да и гена е важен, но с тренировки промяната може да е огромна.

Виждал съм жени, които са били много доволни от това, че свалили еди колко си килограма на кантара, но гледката не е стала много по добре, все същите меки виснали тела. Аз като оглеждам някоя жена, ако видя кофти дупе, другото въобще не го и заглеждам. Но това не е само защото съм дупеман, това просто си е най-сексапилната част от женското тяло, която ме подлудява и в комбинация с едни изваяни крака, а пък ако са и на токчета направо може да ми спре въздуха и кръвта ми кипва

Бог да ви благослови вас жените, вие сте най-хубавото нещо на този свят, нежни, мили и като цяло по добри от мъжете. Няма по хубаво от това да си гушнеш любимата жена, да и даваш любов, да си я нацелуваш, да и направиш хубав масаж и да виждаш как се разтапя.
Отговори с цитат