Виж само едно мнение
  #774  
Стар 28th January 2015, 15:42
Аватара на filipkata
filipkata filipkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от daiana_01abv.bg Виж мнението
Здравейте ,искам да попитам и споделя ,че като почти всеки тийнейджър и аз искам да си направя татус ! :д Но малко ме е страх ,защото много приятели ми казват ,че било опасно и боляло и т.н Аз не съм толкова за болката отколкото за опасността за това ако може да ми дадете съвети дали да си направя или не ,защото съм леко уплашена ,че от татусите се появявали много болести ще ви бъда много благодарна за вашите съвети ! :3
Ако го направиш при правилния човек, няма страшно. Ако ти я направи .. съседа, който просто се забавлява, разбира се, че има опасност от инфекции и какво ли не. Такаааааа..... навремето.. преди 20 - 30 години е било наистина много опасно, защото са се татуирали къде ли не и с какво ли не, без да се пазят с ръкавици и така нататък. Сега вече времената са доста различни. И пак казвам, ако отидеш в истинско доказано студио, рискове почти няма.
За другото.. ако наистина искаше да имаш татуировка, щеше вече да я имаш. Щом се колебаеш, явно не я искаш толкова много, а просто се мъчиш да си като останалите, което за мен е безсмислено. Татуировката или я искаш или не я искаш. Няма средно положение. Все пак е нещо, което трябва да харесваш, да има някаква стойност за теб, защото тя ще е на тялото ти завинаги.
Отговори с цитат