Виж само едно мнение
  #475  
Стар 3rd February 2014, 18:15
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
изуменнн съм до какво положение са стигнали нещата ,, Ачелия'' която толкова се вълнуваше за своята ринопластика в момента се сдоби нещо по лошо и от старото !!! направо нямам какво да кажа - тя искаше едно обикновено носле , една добре изглеждаща визия към което се стремим и вс останали , по лошото в момента че веднъж хвърлил 3000 лв за операция , как би могъл да извадиш още за това което се случва след това..., като ти си се надявал на един приличен резултат . Все пак тия пари не падат от небето ...,, Отдавна не съм влизал тук защото нямах и време - Здравейте на останалите ,мм изчетох вс откакто бях влизал и за резултата на
Nenna ... потресен съм бати отношението , белези покрай носа било несъществено ,топче на носа ,
''''подутината отвътре била от хрущяли, няма какво да правим, ще си седя със запушени ноздри, а за дишането.......да си слагам нещо в носа пък ще видим и ако искам да ходя пак на ''''''
WTFFF КАКВО ПО ДЯВОЛИТЕЕЕ НА МЕН ТВА МИ ПРИЛИЧА , ЧЕ ВСЕ ЕДНО СЪМ НА БИТАКА,(ПАЗАРА) ВЗИМАШ НЕЩО ,, ПОСЛЕ АКО НЕ СТАВА! ЕЛА ВЪРНИ СЕ ЩЕ ГО СМЕНИМЕ

rada*m ---Тя незнам защо и тя е избързала с това ,, видях че се е радвала на първите 4 дена , а после какво се получава ПРОБЛЕМИ ДОЖИВОТ!!
Незнам на Nenna и първата и операция ли е била при Джамбазов??
..........
И първата беше при него, 2012, февруари се обадих за час, април ме викнаха, юли операция. Но тогава той беше най-добрия по форумите, а не е бил, просто българите сме толкова заблудени за това какво заслужаваме и какво получаваме, че се рдваме и на трохи, само да ги има.....
Отговори с цитат