Виж само едно мнение
  #59  
Стар 14th October 2016, 11:36
Samba Samba не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте, момичета.

Преди няколко години имах подарък-ваучер за мамопластика при Пеев, но се отказах да се оперирам при него. Интуицията ми подсказа, че той не е моят лекар. След това обстоятелствата не ми позволиха да се оперирам и ето днес, вече с две деца и след две кърмения съм на същото дередже.

За последните няколко години съм проучила почти всичките теми в този раздел на форума и вече подготвена избрах двама специалиста, с коиото бих искала да се срещна. Оказаха се майка и син. Тепавичарова и доц. Романски. Оказа се, че Доц. Тепавичарова вече живвее в САЩ и идва до БГ веднъж на 3 месеца, за да асистира на тежките операции и да преглежда старите си пациенти.

Затова, а и след обратни връзки на негови пациентки, се насочих към доц. Романски. Вчера ми беше консулацията и искам да кажа, че съм много приятно впечатлена от доктора. Хареса ми както непринуденото му поведение, така и директността, така и това, че не се взима много насериозно. Почувствах се много спокойна в негово присъствие и сигурна в това, че си разбира от работата.

Разказа ми за болничния престой от 3 дни, дренажите, които се слагат за 48 часа, за проследяването, не ми спести от рисковете и подробностите за възстановителния период и с абсолютна директност ми каза което ще ми стои добре и защо и кое ще ми стои грозно.

Параметрите ми са: 75 см. подгръдна обиколка, чашка А-, ръст - 162 см. Имам лека птоза от кърменето в дясната гърда и хоризонтална ассиметрия от 1 см. и различно ниво на зърната. Предложи ми кръгли импланти Motiva 315cc или 335cc (сега ще имам да се чудя), по-мекия гел(забравих названието му), висок профил, леко обиране на кожата на дясната гърда и леко смаляване на ареолата.

Разбрахме се за края на януари - нач. на феврури месец, защото само преди 2 мес. спрях да кърмя. Ще съм благодарна на онези от вас, които са с подобни на моите параметри, да ми пратят снимки, за да се сдобия с представа кое би стояло добре на такова тяло.

Последно редактирано от Samba : 14th October 2016 на 11:53
Отговори с цитат