Виж само едно мнение
  #1  
Стар 8th December 2009, 17:52
rapidol rapidol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 19
По подразбиране Да се извиня на доц.Джамбазов !

Преди известно време започнах една много глупава тема - "Дело срещу доц.Джамбазов",за която сега ужасно съжалявам !

Бих искал най-много да се извиня на доц.Джамбазов,който с нищо не е заслужил това, а на останалите да бъда полезен и да кажа малко повече неща !

Наистина преди 2 месеца правих ринопластика при доц.Джамбазов,от която лично аз не съм очарован, но за това вероятно си има причини !
1.Това ми е втора ринопластика
Първата беше при проф.Бенчев от МВР- болница ,при когото отидох с връзки !
Направо ми размаза носа и лицето и следващите 6 месеца ме викаше всяка седмица на контролни прегледи,които заплащах и ми казваше,че носа става все по-добре, докато се усетя,че ме работи!
Преди това ходих при Цветков от ВМА на консултация,който без да се притеснява,че имам показания за операцията и съм му колега си поиска 3800 лв. за под масата !
2.Доц.Джамбазов е човек,не компютър, така,че снимка от фотошоп,не може да се очаква !
3.Аз не съм умрял,като ми свалиха лонгетата,почнах да водя обичаен живот,който е доста активен,освен това почти всеки ден спортувах и е възможно да се разместят костите и носа да не стои,така както доц.Джамбазов го е направил
4.Корегирахме предишен дефект/ изкривен в горната си част нос/,така че е възможно чисто технически доцента,за да корегира този дефект да е трябвало да постави костите в такова положение !

Както и да е , нещо в носа не ми хареса и се обадих на доцента за среща!
Отговори с цитат