Виж само едно мнение
  #9  
Стар 20th January 2014, 15:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Чакай, Пуф, толкова си се вживял, че не виждаш другата страна на проблема - психологическата. Явно човека това го затормозява и съответно влиза във въртележката - ето пак ще се получи така. А напрежението у единия партньор няма как да не се отрази и върху другия партньор - особено при по-дълга връзка. Моят съвет е това да го приеме като дар божи, да е спокоен и да се наслаждават на дълъг секс с партньорката, пък била тя нова или стара.
Аз си чакам няма проблем все едно за пръв път пиша и всеки от по редовните във форума знае как се изразявам, винаги съм откровен и казвам това което мисля, без да ме вълнува кой как ще ме гледа от страни !

Ако беше прочела и следващото ми мнение щеше да видиш, че не просто гледам проблема и от другата страна, а от всички възможни страни !
В края на поста си съм написал и как всъщност се решава този проблем и то по много просто начин и не е нужно нищо повече от един разговор.

Когато се проведе този разговор и се обясни на момичето за положението и, че не е в нея проблема за това, че по бавно свършва и тя ще го разбере и този проблем вече няма да го има. След това ако на нея и идва в повече клатенето, винаги има начин със предварителна игра, било с ръчна стимулация или друго да се доближи той по близко до крайната точка и след това клатенето ще трае по малко време.

Няма какво повече да кажа по темата, който разбрал разбрал и не случайно завърших предният си коментар със това -

Цитирай:
Понякога хората толкова ме озадачават със това, че не смеят да разговарят помежду си и то все за толкова важни неща от които им зависи и щастието !
Отговори с цитат